O nasDo naszego przedszkola przyjmujemy dzieci w wieku 2,5 - 6 lat. Naszym atutem są małe, maksymalnie 15 osobowe grupy, dzięki czemu możliwa jest indywidualna praca z każdym dzieckiem. Nasza placówka znajduje się blisko centrum, a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku, w prawie bezpośrednim sąsiedztwie Parku 1000-lecia.

KONCEPCJA PRACY PRZEDSZKOLA

Koncepcja pracy przedszkola nastawiona jest na szeroko rozumiany rozwój dziecka w atmosferze zrozumienia, akceptacji, szacunku i bezpieczeństwa w otoczeniu wykwalifikowanej kadry.

MISJA PRZEDSZKOLA

Pragniemy, aby dzieci uczęszczające do naszego przedszkola były szczęśliwe i radosne. Otaczamy je życzliwością i wsparciem. Zapewniamy rozwijanie ich talentów i zainteresowań. Naszym celem jest zadowolenie rodziców z postępów swoich dzieci. Wszyscy pracownicy naszego przedszkola tworzą przyjazną atmosferę, tak aby zapewnić dzieciom poczucie bezpieczeństwa i akceptacji.

WIZJA PRZEDSZKOLA

Nasze przedszkole zapewnia indywidualne podejście do każdego dziecka i wychodzi naprzeciw jego potrzebom. Zapewniamy dziecku możliwość wzbogacania i wspomagania jego umiejętności poprzez bogatą ofertę zajęć dodatkowych. Gwarantujemy dziecku wysoki poziom zajęć wychowawczo-dydaktycznych poprzez systematyczne wzbogacanie zaplecza pomocy dydaktycznych oraz metod pracy. Przywiązujemy dużą wagę do edukacji prozdrowotnej, wpajamy dzieciom zasady zdrowego odżywiania, przestrzegania zasad higieny, staramy się umożliwiać dzieciom częste przebywanie na świeżym powietrzu. Nasze przedszkole dużą wagę przywiązuje do współpracy z rodzicami. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, potrzeby i oczekiwania. Staramy się angażować rodziców w życie przedszkola. Absolwenci naszego przedszkola są bardzo dobrze przygotowani do nauki w szkole podstawowej. Są otwarci, świadomi swoich mocnych stron, twórczy, kreatywni, dążą do osiągania sukcesów, potrafią radzić sobie z porażkami.